قوانین سایت

به سایت همخونه خوش آمدید،جهت استفاده بهتر از سایت مطالعه بخش­های زیر مفید است.

شرایط ثبت آگهی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های  همخونه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است، متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود وآگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در همخونه تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در بالا آماده است می­شود.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از همخونه به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. همخونه هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ همخونه  استفاده می‌کنند.

تلاش همخونه ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و همخونه هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

همخونه هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ همخونه  در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین همخونه ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به همخونه ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

همخونه  مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

امن خرید کنید

 از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.

اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید. 

امکانات ویژه برای آگهی‌ها

آگهی ها در دو سطح نمایش داده میشود که آگهی عادی و ویژه خواهد بود و آگهی بعد از 60 روز غیره منتشر می شود و کاربر قادر خواهد بود با رفتن به حساب کاربری خود آگهی مورد نظر را منتشر نماید .